17 лист. 2016

Районні змагання "Шаховий турнір Біла тура"

Команда Петрівської ЗОШ І-ІІ ступенів заняла 4 місце у районних змаганнях "Біла тура": Китаєв Микита (5 клас), Болдир Дмитро (6 клас), Лобас Артем (5 клас), Єрюкіна Карина (5 клас)
13 жовт. 2016

День захисника України

В усі часи український народ шанував своїх захисників, адже захист своєї Вітчизни справа свята. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, дуже часто величезної самопожертви і колосальної самовіддачі.
5 жовт. 2016

Районні змагання з легкої атлетики

5 жовтня 2016 року команда Петрівської ЗОШ І-ІІ ступенів взяла участь у районних змаганнях з легкої атлетики
30 вер. 2016

День працівника освіти

З нагоди Дня працівника освіти в школі пройшов святковий концерт, на якому учні привітали своїх вчителів та інших працівників школи.
29 вер. 2016

«Біль нашої пам’яті». Година роздумів, присвячена Дню пам’яті жертв Бабиного Яру

29 вересня 2016 року була проведена година спілкування, присвячена 75-ій річниці пам’яті жертв Бабиного Яру, яка розпочалася хвилиною мовчання.
9 вер. 2016

Малі Олімпійські ігри

Школярі Петрівської ЗОШ І-ІІ ступенів активно провели день здоров'я, присвячений Малим Олімпійським іграм.
1 вер. 2016

День Знань у Петрівській школі

У перший день осені до школи знову завітали школярі на свято Першого дзвоника. Разом із вчителями, батьками та гостями свята учні розпочали новий навчальний рік.
9 трав. 2016

Мітинг до 9 травня

Дев'ятого травня 2016 року о 9 год. 30 хв. біля Петрівського сільського клубу відбувся мітинг, присвячений Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
26 квіт. 2016

Про результати державної атестації Петрівської ЗОШ І-ІІ ступенів Куп'янської районної ради Харківської області

Державна атестація Петрівської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Куп’янської районної ради Харківської області була проведена з 28.03.2016 по 15.04.2016 відповідно до наказу відділу освіти Куп’янської районної державної адміністрації від 26.02.2016 №81. За результатами атестаційної експертизи визнано атестованою Петрівську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів Куп’янської районної ради Харківської області та підтверджено право Петріській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів Куп’янської районної ради Харківської області на надання початкової загальної освіти, базової загальної середньої освіти з видачею документів про освіту державного зразка про відповідний рівень освіти відповідно до наказу відділу освіти від 26.04.2016 №139.
15 квіт. 2016

Про результати державної атестації Петрівської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Куп’янської районної ради Харківської області