Презентація школи

той реформує     суспільство

Діяльність навчального закладу

спрямована на:

• Забезпечення доступної якісної освіти відповідно до потреб та вимог суспільства, запитів особистості.
  • Створення умов для формування професійної мобільності педагогів школи в умовах багатовекторної системи неперервної освіти.
  • Створення умов для реалізації нових Державних стандартів початкової, базової і повної середньої освіти.
  • Спрямування діяльності закладу на підвищення якості уроку як основної форми навчально-виховного процесу.
  • Впровадження перспективних освітніх технологій, спрямованих на розвиток і саморозвиток творчої, відповідальної особистості.
  • Створення системи методичної роботи закладу, спрямованої на забезпечення якісної освіти учнів, підвищення професійного рівня вчителів.
  • Створення соціально-психологічного клімату в педагогічному та учнівському колективах.
  • Введення цілеспрямованої системи роботи щодо виявлення і підготовки обдарованої учнівської молоді, націленої на розвиток творчих здібностей кожної дитини, реалізацію районних Програми «Обдарована молодь Куп’янщини на 2013-2017 роки»

Сучасне завжди на дорозі з минулого в майбутнє

Дитинство, юність справді найкращі роки життя… і вони проходять у школі… Справжнє щастя для батьків і учнів коли школа єднає, здружує, дає путівку в доросле життя. Роки навчання роблять навчальний заклад дорогим та близьким, мов рідня. Сьогодні школярі здобувають освіту в незалежній державі на засадах демократії та гуманізму. Тому вони вільні від стереотипів минулого. Здатні мислити діяти сміливо і рішуче. Для кожного педагога найвища нагорода це успіхи його учнів. Для  їх творчого злету вчитель віддає частку душі. Наша школа має свої славні традиції, які передаються з покоління в покоління. Але головне це любов і повага до кожного учня, всебічна підтримка його творчих нахилів, єднання вчителів та учнів для вирішення великих справ.

Віримо, що школа озброює дітей необхідними знаннями, вчить творчо працювати в ім'я України вільної держави

Кожна справа творчо,

інакше навіщо?

Ляшенко Наталя Миколаївна